Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Kooperujemy z firmą dostarczającą na polski rynek narzędzia, frezy, tarcze i akcesoria renomowanych producentów. Szybki czas dostawy pozwala nam reagować natychmiastowo na wszelkie awarie.

Współpracujmy z wieloma firmami dostarczającymi podzespoły maszynowe takie jak elektrozawory, siłowniki, łożyska, wózki liniowe, czujniki itp., części mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, pneumatyczne, hydro-pneumatyczne itp. Firmy z którymi zdecydowaliśmy się współpracować, to przedstawiciele markowych producentów, gwarantujących jakość i dostawę następnego dnia.

Specjalistyczne części, charakterystyczne dla konkretnych producentów maszyn, również nie stanowią dla nas problemu. Współpracujemy z przedstawicielami z Włoch i Niemiec i bezkonkurencyjnymi warsztatami frezerskimi w Polsce. To wszystko plus nasze zaplecze warsztatowo - regeneracyjne, pozwala nam zająć się każdą maszyną od A do Z.

 

 

                                     http://dk-serwis.cloud
  

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com